Koło Naukowe Studentów Matematyki

Opiekun koła: dr Agnieszka Prusińska

Zarząd koła:
 
Prezes              Czubaj Paulina matematyka  II rok I stopnia
 Wiceprezes      Kański Michał matematyka II rok I stopnia
 Sekretarz         Lubkiewicz Damian matematyka  II rok I stopnia
 Skarbnik          Kalicki Paweł matematyka  II rok I stopnia

Członkowie Koła:

  1. Bielecka Edyta matematyka II rok II stopnia
  2. Bober Aleksandra matematyka IIrok II stopnia
  3. Cegiełka Łukasz matematyka II rok II stopnia
  4. Celińska-Mysław Emilia matematyka II rok II stopnia
  5. Chraszcz Agata matematyka II rok II stopnia
  6. Głuchowska Milena matematyka II rok II stopnia
  7. Hołubiec Wioletta matematyka II rok II stopnia
  8. Kisielewska Anna matematyka II rok II stopnia
  9. Michalak Anna matematyka II rok II stopnia
10. Sęk Martyna matematyka II rok II stopnia
11. Wadas Daniel matematyka II rok II stopnia
12. Błaszczak Michał matematyka I rok II stopnia
13. Borek Paulina matematyka III rok I stopnia
14. Chełstowska Ewelina matematyka III rok I stopnia
15. Chromińska Justyna matematyka III rok I stopnia
16. Ciok Katarzyna matematyka III rok I stopnia
17. Ładyżyńska Magdalena matematyka III rok I stopnia
18. Pietruszewska Karolina matematyka III rok I stopnia
19. Sawicka Karolina matematyka III rok I stopnia
20. Sikora Izabela matematyka III rok I stopnia
21. Trojanowska Anna matematyka III rok I stopnia
22. Zalewska Ewa matematyka III rok I stopnia
23. Gozdek Joanna matematyka II rok I stopnia
24. Góralińska Justyna matematyka II rok I stopnia
25. Moreń Olga matematyka II rok I stopnia
26. Ufnal Paweł matematyka II rok I stopnia
27. Biaduń Karolina matematyka I rok I stopnia
28. Gawinkowska Andżelika matematyka I rok I stopnia
29. Kordaś Martyna matematyka I rok I stopnia
30. Kulesza Radosław matematyka I rok I stopnia  
31. Laskowska Klaudia matematyka I rok I stopnia
32. Lisowiec Anna matematyka I rok I stopnia
33. Miazio Marcin matematyka I rok I stopnia
34. Rytel Mariusz matematyka I rok I stopnia
35. Sieczkiewicz Martyna matematyka I rok I stopnia
36. Siwiec Anna matematyka I rok I stopnia
37. Szulawa Michał matematyka I rok I stopnia 
38. Wocial Natalia matematyka I rok I stopnia
39. Zabłocka Anna matematyka I rok I stopnia
40. Kmieciak Dawid informatyka II rok I stopnia
41. Stański Radosław informatyka II rok I stopnia
42. Talma Bartosz informatyka IV rok, I stopnia
43. Zgierun Dominik informatyka II rok I stopnia
44. Wereszczyńska Karolina chemia II rok, II stopnia
Kreator www - przetestuj za darmo